Lampárna Literárních s(n)obů

lamp.jpg


Literární s(n)obi jsou skupina, která se od většiny podobných vyznačuje přísností a do určité míry i diktátorským přístupem k řízení. Protože ale my, správci, chceme dát najevo naši osvícenost, zavedli jsme tuto lampárnu. K čemu bude sloužit? Bude mít v podstatě dvě funkce.


  1. Evidence drobných prohřešků členů skupiny. Jsou to příspěvky, které jsme sice smazali, ale které jsme nevyhodnotili jako tak trestuhodné, abychom autora vyhodili ze skupiny. Autor smazaného příspěvku bude mít zpětnou vazbu a nebude se muset ve skupině ptát, proč mu bylo to či ono smazáno. Pro nás to bude současně představovat přehled - budeme vědět, že dotyčný člen jest notorickým hříšníkem a můžeme se tak rozhodnout, jestli má být i nadále členem, nebo ne.
  2. Zpětnou vazbu potřebujeme i my, a tak jsme v tomto dokumentu povolili komentáře. Pokud máte nutkání se k probíhající kauze (smazaném postu) vyjádřit, můžete tak učinit prostřednictvím komentáře.


Pravidla hry jsou tedy jednoduchá. A technické pravidlo: Nové příspěvky budeme vždy přidávat tak, že nejnovější budou nahoře, nejstarší dole. Nebudete tak muset dlouho rolovat stránku, abyste se podívali, co se nového řeší.


Seznam uživatelů, kterým bylo odmítnuto členství, případně kteří byli vyhozeni:


Timothy Quick (fake),


Smazané posty
Přátelé, už dlouho sháním knihu Album lidí. Jsem hloupá, koupila jsem si ji, ale věnovala jsem ji. Kdyby ji někdo měl doma a nepřipadala mu tak úžasná, jako mně, nabídněte, prosím.

Důvod smazání: Porušení pravidla č. 7 - bazar


Daniel Sywala
Vážení přátelé,
s potěšením vás zveme na jednu z nejzajímavějších akcí tohoto roku. Ve spolupráci s ***cenzurováno*** se 7. února koná *** cenzurováno** *Vyberete si z 10 kurzů 4 podle svého gusta za 1000 Kč.

Důvod smazání: Propagace vlastní komerční aktivity bez předchozího souhlasu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za komentář, po schválení se objeví na webu.

Zpráva pro Adolfa 1 a 2 (recenze)

Osamu Tezuka byl českému čtenáři zatím vzdálen v mlze japonštiny. Pokud tímto jazykem nevládnete, neměli jste šanci si od něj cokoliv přečís...